Sztárok itt és ott
- Részletek
- Készült: 2012. máj. 29. kedd, 11:52
Oceana dala a foci EB-n
Oceana kész meghódítani a futballbarátok szívét is, hiszen az énekesnő énekli a labdarúgó Európa-bajnokság hivatalos dalát, amely lendületesre és megnyerőre sikeredett.
Komoly megtiszteltetés érte Oceanát, ugyanis a német származású előadóművész énekli a 2012-es labdarúgó Európa-bajnokság hivatalos dalát, az Endless Summert. Az énekesnő Cry Cry című dalával hódította meg Európát.
Oceana egészen kicsi kora óta ismerkedik a sztárvilággal: ötévesen már filmszerepet kapott, gyerekkorában pedig sok koncerten járt szüleinek köszönhetően, láthatta például James Brownt is. Édesanyja divattervező, édesapja pedig DJ, tőlük is sokat meríthetett.
Oceana igazi világpolgárként élt Londonban, Párizsban és Los Angelesben, karrierje 2008 óta ível látványosan felfelé, debütáló lemeze New Yorkban és Hamburgban is megjelent. Stílusára a soul és popzene jellemző, de reggae stílusjegyek is felfedezhetők zenéjében.
A mostani foci EB-dal is megfelel a várakozásoknak. Lendületes felvétel, amely elképzelhető, hogy nem csak a futball szerelmeseinek fog tetszeni.
