Véget ért a teremtorna
Az idei teremlabdarúgó-torna felső ágán a Soproni RISE csapata nyert. Fotó: Németh Péter

Idén összesen tíz csapat indult a kispályás megmérettetésen

| Sport

A Soproni RISE csapata diadalmaskodott az idei soproni teremlabdarúgó-torna felső ágán.

A Gárdonyi-iskolában rendezett szombati díjátadón részt vett dr. Farkas Ciprián polgármester, valamint dr. Csiszár Szabolcs alpolgármester is.

A döntő meccset a Soproni RISE és a Köztinik együttese játszotta, ennek eredménye 3–0 lett. A harmadik helyért a Szecsebama és a Köztaták csapata versengett, előbbi nyert 1–0-ra. A torna gólkirálya Vörös Attila (Köztinik) lett. Az alsóágon a Soproni Vízmű SE szerezte meg az első helyet.

Mint arról lapunkban már korábban beszámoltunk ­(Téli teremtorna, Soproni Téma, 2024. január 17.), az idei év elején sem maradtak mozgás nélkül a kispályás foci szerelmesei: öt egymás utáni hétvégén rendezték meg a Sopron városi téli teremlabdarúgó-torna küzdelmeit. Ezúttal tíz csapat szállt versenybe, őket két ötös csoportba osztották a szervezők.